Sieć afiliacyjnaSystem płatności online

Rozbuduj bazę!



GadĹźeciarskie akcje


Logowanie

Nazwa użytkownika:

Hasło:



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się!

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Userów online: 0

· Łącznie Użytkowników: 7,327

· Najnowszy Użytkownik: PromogryPL

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

23/07/2023 00:54

21/07/2023 23:13

15/01/2023 21:47
HALO ktos tu jeszcze zaglada poza botami? XD

18/07/2022 14:31

19/10/2021 11:21



Zobacz temat

 Drukuj temat
Wywiad: aischa139
Karczu
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 21-03-2011 18:40
Awatar

Główny Admin


Postów: 1420
Data rejestracji: 17.03.10
Liczba pkt: 15660
Ranga: KING ; )

Jak długo zajmujesz się zbieraniem darmowych gadżetów?
Gadżety zbieram mniej więcej od listopada tamtego roku. Na początku były to tylko i wyłącznie próbki, następnie zajęłam się gadżetami.


W jaki sposób dowiedziałaś się o darmowych gadżetach? Pamiętasz w jaki sposób trafiłaś na stronę Darmówki.eu?
O darmowych gadżetach dowiedziałam się z Internetu. Nie pamiętam, na jakiej to było stronie, ale gdzieś umieszczone było info. Podobnie trafiłam na darmowki.eu - poprzez wyszukiwarkę.


Jaka paczka była Twoją najlepszą? Pamiętasz od kogo była i co się w niej znajdowało?
Sporo było ciekawych. Najfajniejsza była chyba od dealera Lexusa, otrzymałam wtedy dość sporego misia, niezwykle eleganckie pióro Balmain Paris i ciekawy, skórzany organizer. Miło wspominam też paczkę, w której dostałam mojego pierwszego pendrive’a. Była tam też koszulka, organizer, kalendarz i inne drobiazgi.


Tak średnio, ile dziennie paczek dostajesz? I ile było najwięcej w ciągu jednego dnia?
Średnio to nie wiem, bo nie zamawiam przesyłek na mój adres. Pocztę odbieram dwa razy w tygodniu, także nie wiem ile było najwięcej w ciągu jednego dnia. W przeciągu dwóch dni pamiętam, że raz przyszło 49 przesyłek.


Jakiego rodzaju gadżety sprawiają Ci największą przyjemność? Na otrzymywanie jakich się głównie nastawiasz?
Najbardziej cieszę się z tych oryginalnych, ale też i tych praktycznych jak długopisy czy notatniki. Nastawiam się na to, na co chyba wszyscy, czyli pendrive.


Wszystkie swoje gadżety odstawiasz gdzieś na półkę i traktujesz jako elementy swojej kolekcji, czy może starasz się z nich korzystać?
Niektóre odstawiam a z niektórych korzystam. Te, z których nie korzystam trzymam w specjalnych pudełkach i często przeglądam.


Do kaĹźdej z firm piszesz osobnego maila, czy masz jeden gotowy wzĂłr, ktĂłry zawsze wykorzystujesz?
Mam jeden wzór do wszystkich. Czasami go zmieniam, dopracowuję. Jednak, gdy szczególnie zależy mi na gadżetach pewnej firmy to piszę osoby tekst.


W jaki sposób wyszukujesz nowe adresy? W jaki sposób je później wysyłasz?
Adresy wyszukuję na dwa sposoby. Pierwszy sposób to wyszukiwanie na własną rękę - biorę adresy firm, które, na co dzień mnie otaczają bądź znajduję w katalogach. Drugi sposób to korzystanie z programu ze Strefy V.I.P. Druga metoda jest na pewno o wiele szybsza. Z wysyłaniem jest podobnie, albo programem albo ręcznie pocztą - za pomocą kilku kont.


Swego czasu byłaś bardzo aktywna na stronie, a teraz troszkę ucichłaś, dodajesz też mniej adresów. Dlaczego?
Faktycznie, moja aktywność zmalała i zapewne wygląda to tak jakbym aktywna była tylko w trakcie konkursu, który był niedawno. Jest jednak tego trochę inny powód, mianowicie nie mam żadnego aparatu (nawet w telefonie), więc brakuje mi dowodów na potwierdzenie otrzymanych gadżetów. Nie znaczy to jednak, że będę tylko wchodzić tutaj i korzystać. Nadal chcę pomagać wraz z innymi w rozwoju strony, więc czekam tylko na aparat i zacznę nadrabiać


Gdybyś mogła dać jakąś radę początkującym Gadżeciarzom, co by to było?
Nic nowego tutaj nie napiszę. Najważniejszy jest wzór. Możecie wysyłać setki, tysiące e-maili, ale mając tekst wypełniony błędami ortograficznymi, za długi i nie treściwy nie wiele zdziałacie. Lepiej posiedzieć dłużej nad wzorem, doskonalić go a efekty z pewnością zobaczycie. Po drugie – liczba wysyłanych e-mailii. Nie dziwcie się, że dostajecie jedną paczkę na tydzień wysyłając mało wiadomości. Aby dostawać dużo, trzeba dużo wysyłać. Co wcale nie równa się tym, że musicie siedzieć 24/7 przed kompem, szukać i wysyłać. Mając dwa programy ze strefy VIP, wystarczy, że poświęcicie parę minut dziennie. No i najważniejsze na koniec – nie poddawać się.


Dziękujemy za wywiad Wink
Ja także dziękuje i pozdrawiam wszystkich użytkowników

 
http://karczu.com
Reklama
Dzisiaj mamy 26-04-2024 20:46


Postów: n^x
Ranga: brak

IP: localhost  
Deck
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 21-03-2011 18:51
Awatar

Ranga za posty:


Postów: 344
Data rejestracji: 21.03.10
Liczba pkt: 1305
Ranga: Dobry Gadzeciarz

Sympatyczny wywiad. Wink Czekamy na kolejny!
 
karolina
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 22-03-2011 14:48
Awatar

Ranga za posty:


Postów: 117
Data rejestracji: 20.03.10
Liczba pkt: 1457
Ranga: Dobry Gadzeciarz

dokładnie, bardzo ciekawie.
http://www.poczytajka.pl/?affiliate=karolcia146@poczta.onet.pl
POLECAM KSIĘGARNIĘ DLA LUBIĄCYCH CZYTAĆSmile dziękuję za skorzystanie z reflinka i zakupu Grin
 
KarolSun
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 22-03-2011 14:55
Ranga za posty:


Postów: 275
Data rejestracji: 13.03.11
Liczba pkt: 1460
Ranga: Dobry Gadzeciarz

czekamy na kolejne Wink
 
ptasior
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 22-03-2011 20:31
Ranga za posty:


Postów: 129
Data rejestracji: 16.01.11
Liczba pkt: 1013
Ranga: Dobry Gadzeciarz

Szkoda że robi wywiady tylko z tymi co są w TOp
OverLife.pl zaprasza!
 
Overlife.pl
Karczu
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 22-03-2011 20:50
Awatar

Główny Admin


Postów: 1420
Data rejestracji: 17.03.10
Liczba pkt: 15660
Ranga: KING ; )

ptasior, nie ośmieszaj się po raz kolejny swoją niewiedzą, proszę.
 
http://karczu.com
ITI
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 23-03-2011 19:35
Awatar

Ranga za posty:


Postów: 19
Data rejestracji: 14.05.10
Liczba pkt: 130
Ranga: Poczatkujacy Gadzeciarz

Wywiad bardo dobrze przeprowadzony czytając go nie znudziłem się i nie znalazłem większych błędów stylistycznych takich wywiadów powinno być jak najwięcej. Karczu powinieneś dodawać przy każdym z wywiadów ankietę z kim by ludzie chcieli wywiad.

Pozdrawiam ITI Smile
 
Karczu
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 23-03-2011 20:24
Awatar

Główny Admin


Postów: 1420
Data rejestracji: 17.03.10
Liczba pkt: 15660
Ranga: KING ; )

I w tej ankiecie mam umieścić wszystkich ponad 3000 Użytkowników?
 
http://karczu.com
Deck
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 23-03-2011 21:05
Awatar

Ranga za posty:


Postów: 344
Data rejestracji: 21.03.10
Liczba pkt: 1305
Ranga: Dobry Gadzeciarz

Może po prostu ' z kim chcielibyście wywiad możecie napisać na PW ' Wink
 
Karczu
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 23-03-2011 21:09
Awatar

Główny Admin


Postów: 1420
Data rejestracji: 17.03.10
Liczba pkt: 15660
Ranga: KING ; )

Dziennie dostaję wystarczająco dużo spamu na PW, by mi ludzie zapychali je jeszcze bardziej takimi głupotami...
 
http://karczu.com
Wojtek3362
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 23-03-2011 21:25
Awatar

Ranga za posty:


Postów: 115
Data rejestracji: 28.08.10
Liczba pkt: 626
Ranga: Rozkrecajacy sie Gadzeciarz

Co oni się tak rzucają na te wywiady?
 
Karczu
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 23-03-2011 22:28
Awatar

Główny Admin


Postów: 1420
Data rejestracji: 17.03.10
Liczba pkt: 15660
Ranga: KING ; )

No wiesz... Sława, pieniądze... Grin
 
http://karczu.com
ITI
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 24-03-2011 16:28
Awatar

Ranga za posty:


Postów: 19
Data rejestracji: 14.05.10
Liczba pkt: 130
Ranga: Poczatkujacy Gadzeciarz

Karczu napisał/a:
I w tej ankiecie mam umieścić wszystkich ponad 3000 Użytkowników?


Chodziło mi oto że dajesz kilka osób pod rankingiem 5 osób poniżej lub drogą losowania żeby każdy miał szanse

Pozdrawiam ITI Smile
 
Karczu
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 24-03-2011 17:07
Awatar

Główny Admin


Postów: 1420
Data rejestracji: 17.03.10
Liczba pkt: 15660
Ranga: KING ; )

Myślę, że wywiady powinny być przeprowadzane z tymi Użytkownikami, którzy na to najbardziej zasłużyli. Ja jako Admin widzę to bardzo dobrze - widzę każdy post na forum, widzę kto dodaje adresy, wzory, jak się wypowiada i co robi dla strony. Szary Użytkownik, który na stronie spędza chwilę może ocenić sens robienia wywiadu co najwyżej po tym który nick mu się bardziej podoba.

Ponadto, wtedy Użytkownicy otworzą kolejkę, która może zostać przyblokowana przez osobę, z którą ma być teraz wywiad, a ona może długo na pytania odpowiadać ze względu na jakiś wyjazd lub inne sytuacje losowe. Wtedy wszystko stanie. A jeśli pominiemy tą osobę, to znów będą pretensje do Admina, że po co dajemy wolność głosu, jak mamy to gdzieś. Przy prowadzeniu strony bycie zbyt dobrym często odbija się czkawką.

Dlatego też wolę się prywatnie sam kontaktować z poszczególnymi osobami, które zasługują na wywiad i to z nimi konsultować się kiedy im odpowiada itd. Bądźcie jednak spokojni, na pewno nikt istotny nie zostanie pominięty Wink
 
http://karczu.com
nadirka
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 23-08-2012 10:58
Ranga za posty:


Postów: 13
Data rejestracji: 22.08.12
Liczba pkt: 100
Ranga: Poczatkujacy Gadzeciarz

Fajny wywiad!
 
ania333a1
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 16-09-2012 13:59
Ranga za posty:


Postów: 62
Data rejestracji: 09.09.12
Liczba pkt: 587
Ranga: Rozkrecajacy sie Gadzeciarz

dobre rady Smile
 
antyk
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 29-09-2012 23:08
Ranga za posty:


Postów: 16
Data rejestracji: 29.09.12
Liczba pkt: 95
Ranga: Gadzetowy Raczek

wiecej takich wywiadow.
 
buba1284
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 03-12-2012 15:57
Ranga za posty:


Postów: 18
Data rejestracji: 30.09.11
Liczba pkt: 55
Ranga: Gadzetowy Raczek

Ciekawy wywiad i dobre rady prosimy o więcej takich...Pfft
 
Pumba
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 23-04-2013 11:28
Ranga za posty:


Postów: 57
Data rejestracji: 21.04.13
Liczba pkt: 281
Ranga: Poczatkujacy Gadzeciarz

fajne sie czytało
 
muszynka
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 07-12-2014 20:09
Ranga za posty:


Postów: 5
Data rejestracji: 07.12.14
Liczba pkt: 15
Ranga: Gadzetowy Raczek

Dobry wywiad
 
Polub:
Zaplusuj:
Udostępnij:
Link:
Kod na forum:
Kod na stronę:
Przeskocz do forum:



UWAGA! Administracja portalu Darmowki.eu nie odpowiada za treści umieszczane tutaj przez jej Użytkowników. Jeżeli jakieś treści budzą Twoje wątpliwości, prosimy o Kontakt!



REGULAMIN UżYTKOWANIA SERWISU | REKLAMA U NAS | NASZE MATERIAŁY PROMOCYJNE
Generowano sekund: 0.04
13,669,301 Unikalnych wizyt

Pod pojeciem Siec Afiliacyjna kryja sie programy partnerskie. Inne okreslenie na sieci afiliacyjne to marketing afiliacyjny.
Jedna z najpopularniejszych metod szybkich platnosci sa Platnosci SMS, a takze platnosci BitCoin, Platnosci PaySafeCard.


Mixcraft is a powerful and multi-functional recording studio for composing, mixing and recording any sound and music on your computer. Mixcraft 6 Crack Full Download is a friendly and safe to use. Cube World Download for Free