Sieć afiliacyjnaSystem płatności online

Rozbuduj bazę!GadĹźeciarskie akcje


Logowanie

Nazwa użytkownika:

Hasło:Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się!

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Userów online: 0

· Łącznie Użytkowników: 7,327

· Najnowszy Użytkownik: PromogryPL

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

23/07/2023 00:54

21/07/2023 23:13

15/01/2023 21:47
HALO ktos tu jeszcze zaglada poza botami? XD

18/07/2022 14:31

19/10/2021 11:21

REGULAMIN STRONY


POSTANOWIENIA OGÓLNE


§1. Niniejszy Regulamin jest podstawą działania naszej witryny. Każdy Użytkownik swoją rejestracją zaakceptował go i zobowiązał się do jego przestrzegania.

§2. Korzystanie ze strony Darmowki.eu jest bezpłatne i nigdy nie będziemy zażądać żadnych opłat za posiadanie tutaj konta.

§3. Za aktywność na stronie przydzielane są specjalne Punkty naszego Rankingu Użytkowników. Więcej informacji...

§4. Każdy Użytkownik ma możliwość odpłatnego dostania się do Strefy V.I.P. po uiszczeniu jednorazowej opłaty. Więcej informacji...

§5. Jeden Użytkownik może posiadać tylko jedno konto w naszym serwisie.

§6. Administracja portalu Darmowki.eu nie odpowiada za ewentualne skutki korzystania z naszej witryny.

§7. Administracja portalu Darmowki.eu nie odpowiada za treści publikowane tutaj przez jej Użytkowników.

§8. Zastrzegamy sobie prawo do dowolnych zmian w niniejszym Regulaminie. O wszystkim zmianach informować będziemy tuż po ich dokonaniu za pomocą newsa na stronie głównej.UDZIELANIE SIĘ NA STRONIE


§1. Publikowanie treści wulgarnych, erotycznych, rasistowskich i ogólnie przejętych za obraźliwe lub nieetyczne jest zakazane.

§2. Na stronie wymagane jest pisanie z zachowaniem podstawowych zasad ortografii i interpunkcji.

§3. Pisanie krótkich postów nie wnoszących nic do tematu jest zakazane. Każda wypowiedź powinna coś sobą reprezentować i wnosić jakąś wartość do tematu.

§4. Jeżeli istnieje już temat na forum opisujący jakiś serwis lub paczkę, to nie zakładamy kolejnego. Swoje dowody, sugestie i uwagi zostawiamy w już istniejącym wątku.

§5. Tytuł tematu na forum powinien jak najdokładniej odzwierciedlać jego zawartość. Jeżeli prezentujemy otrzymaną przesyłkę, to w tytule powinna znajdować się dokładna nazwa nadawcy, aby temat był łatwy do odnalezienia poprzez wyszukiwarkę.

§6. Nowe tematy w kategorii "Zarabianie w Internecie" mają swoje specjalne wytyczne. Więcej informacji....

§7. Nowe tematy w dziale "Partnerskie Strony WWW" mają swoje specjalne wytyczne. Więcej informacji....

§8. Na stronie panuje absolutny zakaz spamowania reflinkami. Reflink możesz umieścić na stronie tylko wówczas, jeżeli przedstawiasz jakiś serwis na forum zakładając mu wątek reklamowy. Pamiętaj jednak, że opis musi być obszerny!

§9. Bezwzględnie zabronione jest reklamowanie jakichkolwiek serwisów "konkurencyjnych".

§10. Wytyczne dotyczące dodawanych adresów, wzorów maili oraz unboxingów mają swoje Mini-Regulaminy na podstronach do ich dodawania.


Poznałeś już nasz Regulamin? Do pełni szczęścia zapoznaj się z Dekalogiem Gadżeciarza!
UWAGA! Administracja portalu Darmowki.eu nie odpowiada za treści umieszczane tutaj przez jej Użytkowników. Jeżeli jakieś treści budzą Twoje wątpliwości, prosimy o Kontakt!REGULAMIN UżYTKOWANIA SERWISU | REKLAMA U NAS | NASZE MATERIAŁY PROMOCYJNE
Generowano sekund: 0.01
14,740,010 Unikalnych wizyt

Pod pojeciem Siec Afiliacyjna kryja sie programy partnerskie. Inne okreslenie na sieci afiliacyjne to marketing afiliacyjny.
Jedna z najpopularniejszych metod szybkich platnosci sa Platnosci SMS, a takze platnosci BitCoin, Platnosci PaySafeCard.


Mixcraft is a powerful and multi-functional recording studio for composing, mixing and recording any sound and music on your computer. Mixcraft 6 Crack Full Download is a friendly and safe to use. Cube World Download for Free