Sieć afiliacyjnaSystem płatności online

Rozbuduj bazę!GadĹźeciarskie akcje


Logowanie

Nazwa użytkownika:

Hasło:Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się!

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Userów online: 0

· Łącznie Użytkowników: 7,327

· Najnowszy Użytkownik: PromogryPL

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

23/07/2023 00:54

21/07/2023 23:13

15/01/2023 21:47
HALO ktos tu jeszcze zaglada poza botami? XD

18/07/2022 14:31

19/10/2021 11:21

Punkty Profilowe


Za co mogę otrzymać Punkty na stronie?

Aktualnie Punkty Standardowe można uzyskać za:
* Dodanie adresu do Katalogu: 50 pkt (wymagana akceptacja!)
* Dodanie wzoru maila: 25 pkt (wymagana akceptacja!)
* Dodanie nowego tematu na forum: 10 pkt
* Dodanie komentarza pod newsem bądź wzorem maila: 5 pkt
* Dodanie odpowiedzi na forum (zwykły post jako odpowiedź): 3 pkt
* Dodanie wpisu w ShoutBoxie: 1 pkt

Istnieje także możliwość otrzymania tzw. "Punktów Bonusowych" za:
* Promowanie naszej strony w innych miejscach w sieci. Więcej informacji: kliknij tutaj!
* Branie udziału w Mini-Konkursach, które będą przeprowadzane w specjalnym dziale na forum: kliknij tutaj!

Warto zauważyć, że zdobywanie Punktów Bonusowych to bardzo ciekawa i łatwa alternatywa dla Punktów zdobywanych w sposób tradycyjny. Należy także pamiętać, że wszystkie akcje podejmowane na stronie muszą być zgodne z naszym Regulaminem!Jak sprawdzić ile mam już Punktów?

Najłatwiejszą metodą jest sprawdzenie ich na swoim profilu. Aby się do niego dostać, powinieneś kliknąć w odnośnik "Wejdź na swój profil" znajdujący się z prawej strony w Panelu Użytkownika podpisanym Twoim nickiem. Sprawdzić będziesz tam mógł wówczas nie tylko sumę swoich Punktów, ale i dokładny podział ile z nich zostało zdobytych w sposób tradycyjny, ile dzięki bonusom, a ile zostało odjętych z powodu kar.Dlaczego powstała blokada Katalogu Adresów?

Nasz Katalog Adresów został zablokowany, ponieważ wielu Użytkowników rejestrowało się na naszej stronie tylko po to, aby po cichu korzystać z zamieszczonych tutaj adresów przez aktywnych Użytkowników. Postanowiliśmy więc, że Katalog dostępny będzie tylko dla tych Użytkowników, którzy objawiają jakąkolwiek aktywność na stronie, a nie przychodzą tutaj tylko po to, by czerpać korzyści z pracy innych, od siebie nic dając nic w zamian. Dzięki temu dostęp do adresów ma mniejsze liczba Użytkowników, przez co są one znacznie skuteczniejsze i dłużej aktualne!Kilka słów podsumowania i korzyści z dobrych statystyk

Odblokowanie sobie Katalogu po zdobycie odpowiedniej ilości punktów to nie jedyna korzyść jaka nas czeka, bowiem każdy Użytkownik, który przekroczy barierę 1500 Punktów, otrzymuje od nas dostęp do Strefy VIP! Wysoka ilość Punktów jest również równoznacza z większym prestiżem, szacunkiem i zaufaniem wśród innych Użytkowników.

UWAGA! Administracja portalu Darmowki.eu nie odpowiada za treści umieszczane tutaj przez jej Użytkowników. Jeżeli jakieś treści budzą Twoje wątpliwości, prosimy o Kontakt!REGULAMIN UżYTKOWANIA SERWISU | REKLAMA U NAS | NASZE MATERIAŁY PROMOCYJNE
Generowano sekund: 0.01
13,742,779 Unikalnych wizyt

Pod pojeciem Siec Afiliacyjna kryja sie programy partnerskie. Inne okreslenie na sieci afiliacyjne to marketing afiliacyjny.
Jedna z najpopularniejszych metod szybkich platnosci sa Platnosci SMS, a takze platnosci BitCoin, Platnosci PaySafeCard.


Mixcraft is a powerful and multi-functional recording studio for composing, mixing and recording any sound and music on your computer. Mixcraft 6 Crack Full Download is a friendly and safe to use. Cube World Download for Free