Sieć afiliacyjnaSystem płatności online

Rozbuduj bazę!GadĹźeciarskie akcje


Logowanie

Nazwa użytkownika:

Hasło:Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się!

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Userów online: 0

· Łącznie Użytkowników: 7,327

· Najnowszy Użytkownik: PromogryPL

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

23/07/2023 00:54

21/07/2023 23:13

15/01/2023 21:47
HALO ktos tu jeszcze zaglada poza botami? XD

18/07/2022 14:31

19/10/2021 11:21

GagaBux.com

Czym jest serwis GagaBux.com?
GagaBux.com to jeden z wypłacalnych buxów w sieci. Polega on na klikaniu w linki reklamowe, za co jesteśmy nagradzani realnymi pieniędzmi.

Jak zarabiać?
Zarabiać możemy za pomocą zakładki "Surf Ads". Po kliknięciu na dostępny link reklamowy należy kliknąć na wyświetloną czerwoną kropkę i poczekać 30 sekund aż pasek ładowania w prawym górnym rogu się zapełni. Po zapełnieniu można zamknąć otwartą stronę i przejść do kolejnego dostępnego linku reklamowego.

Jakie są stawki za kliknięcia?
Za jedno kliknięcie w reklamę dostajemy 0,01$. Za kliknięcie, które wykonuje nasz polecony (czyli osoba, która zarejestrowała się z naszego reflinka) dostajemy 0.005$. Istnieje również możliwość wykupienia konta "Silver", wtedy stawki rosną podwójnie.

Jak sprawdzić statystyki swojego konta?
Wszystkie statystyki można sprawdzić poprzez kliknięcie w button "Stats" znajdujący się w prawym górnym rogu. Po lewej stronie pojawi się wtedy lista odnośników do poszczególnych opcji. Najważniejszą jest "Account Overview", gdzie znajduje się liczba naszych klików, liczba klików wykonanych przez naszych poleconych oraz zgromadzone przez nas środki.

Jak wypłacić swoje pieniądze?
Pieniądze można wypłacić już po zarobieniu pierwszych 2$. Pieniądze wypłacane są na konto PayPal.com lub AlertPay.com. Jeżeli nie masz jeszcze na nich konta, to możesz je bezpłatnie założyć już teraz. Aby wypłacić pieniądze należy przejść do zakładki "Stats", a następnie "Cashout". (Uwaga! Na wypłacenie niekiedy trzeba czekać nawet do miesiąca! Nie denerwuj się więc, jeśli pieniądze nie dochodzą na Twoje konto na czas, ponieważ dojdą na pewno. Tymczasem nie zapominaj klikać, bo nawet bez poleconych można dojść do kilkudziesięciu centów dziennie, więc naprawdę warto - kilkukrotnie wyższe zyski niż w innych buxach!)

Jak się zarejestrować?
Bardzo prosta sprawa. Wystarczy kliknąć na button poniżej:i poprawnie wypełnić formularz rejestracyjny.

Masz trudność z rejestracją?
Poniższy obrazek powinien pomóc Ci wykonać tą czynność:


UWAGA! Administracja portalu Darmowki.eu nie odpowiada za treści umieszczane tutaj przez jej Użytkowników. Jeżeli jakieś treści budzą Twoje wątpliwości, prosimy o Kontakt!REGULAMIN UżYTKOWANIA SERWISU | REKLAMA U NAS | NASZE MATERIAŁY PROMOCYJNE
Generowano sekund: 0.01
13,658,749 Unikalnych wizyt

Pod pojeciem Siec Afiliacyjna kryja sie programy partnerskie. Inne okreslenie na sieci afiliacyjne to marketing afiliacyjny.
Jedna z najpopularniejszych metod szybkich platnosci sa Platnosci SMS, a takze platnosci BitCoin, Platnosci PaySafeCard.


Mixcraft is a powerful and multi-functional recording studio for composing, mixing and recording any sound and music on your computer. Mixcraft 6 Crack Full Download is a friendly and safe to use. Cube World Download for Free