Answear.com: Wygraj 50 par but??w co miesi?c!
Dodane przez Karczu dnia Listopada 15 2011 18:42:31
Ostatnio sporo pisaliśmy o raczej męskich konkursach, więc czas to zmienić. Answear zorganizował KONKURS, w kt??rym do wygrania jest co miesiąc jest 50 par but??w! Drogie Panie (ale i Panowie, bo są i męskie!), brzmi pięknie? Zapraszamy!
Treść rozszerzona

Ostatnio sporo pisaliśmy o raczej męskich konkursach, więc czas to zmienić. Answear zorganizował KONKURS, w kt??rym do wygrania jest co miesiąc jest 50 par but??w! Drogie Panie (ale i Panowie, bo są i męskie!), brzmi pięknie? Zapraszamy!300x250_8.jpgJedynie, co trzeba zrobić, to wypełnić prosty (i oczywiście w pełni darmowy) formularz osobowy! Nic więcej!
Nie możesz więc nic stracić przez tą chwilkę pracy! Dlaczego więc nie warto byłoby spr??bować? :)Link do Konkursu: NajmodniejszeButy.plUwaga! Aby zgłoszenie zostało przyjęte, należy potwierdzić nasz udział klikając w link aktywacyjny, kt??ry przyjdzie na naszą pocztę!Życzymy powodzenia!
PS. Tak, wiemy, ??e konkurs ten by?? ju?? tutaj umieszczony, jednak omy??kowo zosta?? on usuni?ty. umieszczamy go wi?c ponownie w ramach "przypomnienia" ;)