Wygraj odjazdowy skuter ZiPP!
Dodane przez Karczu dnia Czerwiec 14 2010 00:03:53
Portal Pino.pl zorganizował konkurs, w którym jako nagroda główna do wygrania jest nowiutki skuter ZiPP! Następne miejsca to odtwarzacze MP4, odtwarzacze MP3, kubki, koszulki oraz Pinolary! Jak zdobyć te nagrody? Wszystko to można zdobyć jedynie za rejestracje! Szczegóły znajdziesz w rozwinięciu tego newsa!
Treść rozszerzona
Portal Pino.pl zorganizował konkurs, w którym jako nagroda główna do wygrania jest nowiutki skuter ZiPP! Następne miejsca to odtwarzacze MP4, odtwarzacze MP3, kubki, koszulki oraz Pinolary! Jak zdobyć te nagrody? Wszystko to można zdobyć jedynie za rejestracje!Zasady konkursu:
1. Zarejestruj się w konkursie, dostaniesz za to 1 punkt.
2. Poleć znajomym rejestrację, a za każdego poprawnie zarejestrowanego dostaniesz kolejny punkt.
3. Jeśli osoba, którą poleciłeś też zarejestruje się w konkursie - otrzymasz następny punkt.

Liczba punktów do zgarnięcia jest nieograniczona! Poleć nas wszystkim których znasz i wygraj wystrzałowe nagrody! Przed przystąpieniem zapoznaj się koniecznie z regulaminem, tam opisane zostały szczegóły konkursu!

Konkurs trwa od 7-06-2010 do 06-08-2010!

Link do rejestracji: http://www.pino.pl/konkurs/inv,569777

Gorąco polecamy każdemu! Spróbować nie zaszkodzi, bo rejestracja trwa dosłownie sekundkę!


//UPDATE:
Konkurs został rozstrzygnięty i zajęliśmy piąte miejsce. Nagroda dotarła dopiero dziś, tj. 9 października 2010. Nagroda prezentuje się tak:Jak widać Poczcie Polskiej nie zależy na jakości świadczonych usług i kubek dotarł w kawałkach.