Sieć afiliacyjnaSystem płatności online

Rozbuduj bazę!



GadĹźeciarskie akcje


Logowanie

Nazwa użytkownika:

Hasło:



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się!

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Userów online: 0

· Łącznie Użytkowników: 7,327

· Najnowszy Użytkownik: PromogryPL

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

23/07/2023 00:54

21/07/2023 23:13

15/01/2023 21:47
HALO ktos tu jeszcze zaglada poza botami? XD

18/07/2022 14:31

19/10/2021 11:21



Zobacz temat

 Drukuj temat
cashgopher.com
zmudek
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 14-12-2010 18:24
Ranga za posty:


Postów: 48
Data rejestracji: 09.12.10
Liczba pkt: 848
Ranga: Rozkrecajacy sie Gadzeciarz

Przedstawiam wam kolejnego nowego ciekawego surfbara choć trudno go nazwać surbarem, ponieważ po zalogowaniu się na stronię oraz ściągnięciu programu i zainstalowaniu program ten pokazuje się w pasku zadań koło zegarka.Nie trzeba przepisywać żadnych haseł itp rzeczy,wystarczy tylko mieć włączony komputer i tyle. Nie ma także limitu zarobków tak jak jest w 20 dolars
Program ten powstał bardzo nie dawno (7 dni temu) stworzyli go Ci sami ludzie co serwis mylot (w 2005 roku),który ma nienaganną reputację więc co do wypłaty wydaje się że nie będzie problemu Smile
Dokładnego przelicznika nie ma zarobki dzienne można zobaczyć po 24-48h
Program cały czas się rozwija więc i zarobki też będą inne i im dłużej się jest w tym programie tym więcej zarabia.
Minimum do wypłaty to 10 $ za poleconych dostaje się 25%
Link do rejestracji
http://www.cashgo.../?id=62217
Edytowane przez Karczu dnia 14-12-2010 22:18
 
Reklama
Dzisiaj mamy 24-04-2024 17:20


Postów: n^x
Ranga: brak

IP: localhost  
Karczu
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 14-12-2010 22:18
Awatar

Główny Admin


Postów: 1420
Data rejestracji: 17.03.10
Liczba pkt: 15660
Ranga: KING ; )

Tradycyjnie spytam: Wypłaciłeś coś z niego? Na pewno to nie jakiś scam? Grin
 
http://karczu.com
zmudek
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 14-12-2010 22:50
Ranga za posty:


Postów: 48
Data rejestracji: 09.12.10
Liczba pkt: 848
Ranga: Rozkrecajacy sie Gadzeciarz

szczerze mowiac dopiero zaczalem zabawe z tym surfbarem wiec zobaczymy co z tego bedzie. Jest nowy wiec za pare dni sie okaze napewnoSmile
 
zmudek
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 16-12-2010 04:45
Ranga za posty:


Postów: 48
Data rejestracji: 09.12.10
Liczba pkt: 848
Ranga: Rozkrecajacy sie Gadzeciarz

Na początku Września wystartowała nowa firma CashGopher
Należy ona do dużej "company" czym sama sie chwali w opisie;]. Szperając po internecie aby to sprawdzić,
większość znalezionych komentarzy byla typu, ze ma ona duze zaufanie na zachodzie, polega na wspólnych dyskusjach online etc (ta firma matka;])
za które się zarabia (dokładnie się nie wczytywałem bo dotyczy głownie USA, na ponad 200tys uzytkownikow Polaków 301;])
więc myślę, że z wypłacalnością nie powinno być problemów a przynajmniej jest duża nadzieja;].

Co do programu który chcę opisać to widziałem na prywatnej stronie, zdjęcia z programu gdzie są dzienne dochody (z całych 4dni, w sumie i tak ponad polowa życia programu;]) i wychodzi według nich, ze na minimum 10$ w pojedynkę czeka się około miesiaca, poltora, możliwe ze to zależy gdzie się mieszka, na stronie jest napisane ze w USA mogą być zyski nieco wyższe, więc skoro tam półtora miesiąca to u nas 2-3 i tak nie wydaja się wygórowane przy zerowym nakładzie;]
(facet mial 3 refkow ale poki co nie dodawało mu pkt od nich, wszystko w pojedynkę)

Co więcej nasz wysiłek ogranicza się dosłownie do minimum, to jest nawet lepsze jak 20dollars2surf (oczywiście jeżeli okaże się uczciwe),
miejsca żadnego nie zabiera;] po prostu instalujemy programik i korzystamy z komputera normalnie;] a teraz przedstawię dokładne zasady programu zapożyczone ze strony;]

Program ma 7dni wiec trudno będzie znaleźć jakiś dowód wypłaty ale firmie wróżę dobra przyszłość, jeżeli wypali to będzie nowość;]

trudno cokolwiek wiecej pisac skoro program jest nowy i w zasadzie dopiero ulepszany;] moze bedzie lepiej moze gorzej;]



znalezione przed chwila
 
highlow
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 02-01-2011 19:22
Ranga za posty:


Postów: 7
Data rejestracji: 28.09.10
Liczba pkt: 60
Ranga: Gadzetowy Raczek

Bawiłem się w to ale żeby zarobić chociaż do minimum bez refów to zajmie to dobre pół roku.
 
czdzszczepan
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 06-02-2011 18:13
Ranga za posty:


Postów: 15
Data rejestracji: 06.02.11
Liczba pkt: 42
Ranga: Gadzetowy Raczek

mi się wydaje że się w to bawić nie opłaca ale to tylko moje zdanie Wink
 
Polub:
Zaplusuj:
Udostępnij:
Link:
Kod na forum:
Kod na stronę:
Przeskocz do forum:



UWAGA! Administracja portalu Darmowki.eu nie odpowiada za treści umieszczane tutaj przez jej Użytkowników. Jeżeli jakieś treści budzą Twoje wątpliwości, prosimy o Kontakt!



REGULAMIN UżYTKOWANIA SERWISU | REKLAMA U NAS | NASZE MATERIAŁY PROMOCYJNE
Generowano sekund: 0.02
13,666,538 Unikalnych wizyt

Pod pojeciem Siec Afiliacyjna kryja sie programy partnerskie. Inne okreslenie na sieci afiliacyjne to marketing afiliacyjny.
Jedna z najpopularniejszych metod szybkich platnosci sa Platnosci SMS, a takze platnosci BitCoin, Platnosci PaySafeCard.


Mixcraft is a powerful and multi-functional recording studio for composing, mixing and recording any sound and music on your computer. Mixcraft 6 Crack Full Download is a friendly and safe to use. Cube World Download for Free