Sieć afiliacyjnaSystem płatności online

Rozbuduj bazę!



GadĹźeciarskie akcje


Logowanie

Nazwa użytkownika:

Hasło:



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się!

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Userów online: 0

· Łącznie Użytkowników: 7,327

· Najnowszy Użytkownik: PromogryPL

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

23/07/2023 00:54

21/07/2023 23:13

15/01/2023 21:47
HALO ktos tu jeszcze zaglada poza botami? XD

18/07/2022 14:31

19/10/2021 11:21



Zobacz temat

 Drukuj temat
Wywiad - Adziuu
Karczu
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 08-12-2011 23:06
Awatar

Główny Admin


Postów: 1420
Data rejestracji: 17.03.10
Liczba pkt: 15660
Ranga: KING ; )

Jak długo zajmujesz się zbieraniem darmowych gadżetów?
Pierwsze pytanie i już od razu jest takie trudne? Hmm.. więc niech pomyślę, zbieraniem darmowych gadżetów zajmuję się od 3 lat, jeżeli zbieranie autografów też można do nich zaliczyć, na stronę darmowki.eu trafiłem półtora roku temu.


W jaki sposób dowiedziałeś się o darmowych gadżetach? Pamiętasz w jaki sposób trafiłeś na stronę Darmówki.eu?
Moja przygoda z darmówkami zaczęła się od kolekcjonowania autografów, to było kiedyś moją życiową pasją, wyszukiwałem strony internetowe różnych gwiazd, artystów czy celebrytów i pisałem do nich rozbudowane emaile. Kiedy w końcu zabrakło mi pomysłów do kogo by napisać, trafiłem na stronę Darmówki.eu, wtedy musiałem zdobyć 50 punktów, aby dostać się do katalogu. Kiedy miałem już dostęp zrezygnowałem z autografów i przerzuciłem się na zdobywanie darmowych gadżetów.


Jaka paczka była Twoją najlepszą? Pamiętasz od kogo była i co się w niej znajdowało?
Hmm.. ciężko to określić, bo dla mnie każda nowa paczka jest tą najlepszą, nawet jeżeli w środku jest tylko jedna ulotka lub pocztówka. A może to ta ostania kiedy dostałem parasolkę od Urzędu Miasta Duszniki-Zdrój? (śmieje się). Myślę, że do tych najlepszych zaliczę paczkę od IPNu, w której znajdowały się 2 książki, 2 płyty DVD, 2 długopisy i smycz, pewnie była jakaś bardziej „wypasiona”, ale jakoś nie mogę sobie przypomnieć.


Tak średnio, ile dziennie paczek dostajesz? I ile było najwięcej w ciągu jednego dnia?
Gdybym miał wyliczać dzienną średnią paczek to wynosiłaby ona 15. Do tej pory najwięcej w ciągu jednego dnia to było 26 paczek, trochę mało, ale mimo wszystko rekord.


Jakiego rodzaju gadżety sprawiają Ci największą przyjemność? Na otrzymywanie jakich się głównie nastawiasz?
Największą przyjemność sprawiają mi każde nowe gadżety, ale najbardziej długopisy, smycze i oczywiście koszulki, te ostatnie niestety muszę wygrywać na Facebooku, więc się chyba nie liczy. Raz tylko dostałem pendrivea więc to sprawiło mi największą radość, niektórzy dostali ich dużo więcej i im trochę zazdroszczę. Chciałbym otrzymywać smycze, pendrive, długopisy, ale ogólnie to nastawiam się na długopisy, mapy i smycze.


Wszystkie swoje gadżety odstawiasz gdzieś na półkę i traktujesz jako elementy swojej kolekcji, czy może starasz się z nich korzystać?
Nie ma takiej opcji bym korzystał z długopisów czy innych gadżetów, dla mnie jest to święta rzecz. Musiałem tylko oddać parasolkę którą dostałem, bo padał deszcz i mama mnie poprosiła, więc jej oddałem i nie biorę tego spowrotem. Chociaż może nie do końca mówię prawdę, bo przypomniało mi się, że wszystkie torby i reklamówki ekologiczne z materiału oddałem też mamie na zakupy. Mapy, smycze, długopisy, przypinki i wiele, wiele więcej innych gadżetów, które posiadam trzymam posegregowane w różnych kartonach i pudełkach.


Do kaĹźdej z firm piszesz osobnego maila, czy masz jeden gotowy wzĂłr, ktĂłry zawsze wykorzystujesz?
Któregoś wieczoru potwornie mi się nudziło i postanowiłem napisać sam, swój własny, dłuższy email, który wysyłam wszędzie, czasami potrzebuje tylko lekkich zmian.


W jaki sposób wyszukujesz nowe adresy? W jaki sposób je później wysyłasz?
Nie wyszukuję ich, same do mnie przychodzą. Najczęściej to Mariusz (pazdzioch na forum) dostaje wiele paczek, a ja spisuję adresy instytucji i wyszukuję adresy email. Bywają takie momenty, że znajdę sobie przypadkową bazę emaili lub zastanowię się od kogo mógłbym chcieć dostać gadżety i wyszukuje ich emaile. Wszystkie emaile wyszukuję dzięki programowi ze strefy VIP, a wysyłam je ręcznie przez pocztę gmail lub także przez program ze strefy VIP.


Skąd pomysł na nagrywanie unboxingów? Wzorowałeś się na kimś, czy sam wpadłeś na koncepcję wykonywania takich unboxingów?
Pomysł na nagrywanie unboxinów podrzucił mi Mariusz (pazdzioch na forum). Muszę powiedzieć, że jest to wygodniejsze niż fotografowanie oddzielnie każdej koperty, a później tworzenie nowych tematów na forum, zajmuje to mniej czasu.


Wiemy już, że Twoim hobby są darmowe gadżety. Czy mógłbyś nam zdradzić czym jeszcze zajmujesz się w wolnym czasie, gdzie chodzisz do szkoły itp?
Obecnie to ja nie mam wolnego czasu bo przygotowuję się do matury, a tak poza tym to strasznie mi się nie chce wychodzić z domu i wolny czas spędzam na oglądaniu powtórek seriali, w domu jest ciepło, mam swoje miękkie łóżko, na nim swój ulubiony kocyk, w kuchni zawsze jest gorąca herbatka, wystarczy kupić jakieś chrupki lub herbatniki i czas na prawdę ucieka bardzo prędko, ja się przy tym nie nudzę.
Co niedzielę zamiast spać do 12 lub biec rano do kościółka ja wsiadam w PKS i jadę na spotkania ASG, czyli prościej mówiąc uprawiam sport strzelecki jakim jest Air Soft Gun, klimat jest nieziemski.
Pytasz również o szkołę, więc chodzę do II LO w Hajnówce z DNJB do klasy maturalnej o profilu matematyczno – geograficznym, chociaż kiedyś uważałem siebie za humanistę, nadal siebie za niego uważam, tylko jestem okropnym leniem i nie chce mi się czytać książek.


Gdybyś mógł dać jakąś radę początkującym Gadżeciarzom, co by to było?
Myślę, że każdy z nas daje tą samą radę dla Gadżeciarzy, każdy z nas powinien mieć swój własny, unikalny tekst emaila, który zamierzamy wysyłać. Z emailem jest jak z list, jest jak praca z języka polskiego, powinien zawierać wstęp, rozwinięcie i zakończenie, powinniśmy się przedstawić, rozwinąc go pisząc o swojej pasji i ładnie zakończyć. Mimo, że od tego nie zacząłem to tym zakończę ten wywiad, NIE PODDAWAJCIE SIĘ jeżeli przez określony czas nie otrzymacie żadnej paczki, listu, każdy z nas zaczynał od zera i każdy z nas, przychodził ze szkoły do domu i zastawał przez dłuższy okres pustą skrzynkę, a któregoś razu pękała we szwach. Nie ma czegoś takiego jak określona liczba do otrzymania listów w danym dniu, nikt z nas nie wie ile danego dnia otrzymamy paczek, nie warto się zrażać jeżeli przez tydzień nie dostaniemy żadnej, w następnym tygodniu możemy mieć ich 100.


Dziękujemy za wywiad Wink
Ja również dziękuję za wywiad. Mam nadzieję, że w jakiś sposób przedstawiłem Wam swój początek i dałem Wam kilka dobrych rad. Razem z Tobą i Patrykiem jestem tutaj Administratorem, dlatego jeżeli ktoś z Was ma problem, może zgłosić się również do mnie. Wink

 
http://karczu.com
Reklama
Dzisiaj mamy 28-03-2024 17:27


Postów: n^x
Ranga: brak

IP: localhost  
pazdzioch
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 09-12-2011 15:51
Ranga za posty:


Postów: 9
Data rejestracji: 10.06.11
Liczba pkt: 1349
Ranga: Dobry Gadzeciarz

super wywiad
 
DrapeX
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 11-12-2011 21:21
Ranga za posty:


Postów: 25
Data rejestracji: 05.11.11
Liczba pkt: 265
Ranga: Poczatkujacy Gadzeciarz

przejrzystty, dobrze sie czyta Smile
 
Balmichus
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 11-12-2011 21:36
Ranga za posty:


Postów: 16
Data rejestracji: 25.05.10
Liczba pkt: 63
Ranga: Gadzetowy Raczek

heh super ;p
 
gucio096
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 13-12-2011 18:40
Ranga za posty:


Postów: 1
Data rejestracji: 13.12.11
Liczba pkt: 53
Ranga: Gadzetowy Raczek

dobre Smile
 
Silinde
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 13-12-2011 19:15
Awatar

Ranga za posty:


Postów: 404
Data rejestracji: 03.04.11
Liczba pkt: 2166
Ranga: Dobry Gadzeciarz

Normalnie momentami jakbym czytał swoje myśliShock, też mam maturę w tym, roku, weź nie przesadzaj z tą nauką, co za dużo to nie zdrowoGrin też jestem leniem i domatorem jak tyGrin Dziwi mnie twoje podejście do gadżetów, ja korzystam z nich ile wlezie Wink no ale co kto lubiSmile
Edytowane przez Silinde dnia 13-12-2011 19:17
W moim śnie, cudownym śnie
Tylko kocham, kocham, kocham
Bawię się, laj laj, laj, laj ...
 
natalinkanacia
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 09-01-2012 12:51
Ranga za posty:


Postów: 3
Data rejestracji: 09.01.12
Liczba pkt: 73
Ranga: Gadzetowy Raczek

Chyba każdy gadżeciarz znajdzie w tym wywiadzie cos co odnosi się do własnego "ja".
 
matiop
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 17-01-2012 06:43
Ranga za posty:


Postów: 14
Data rejestracji: 17.01.12
Liczba pkt: 53
Ranga: Gadzetowy Raczek

Fajny wywiadzik Grin
 
danios
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 07-04-2012 19:38
Ranga za posty:


Postów: 17
Data rejestracji: 07.04.12
Liczba pkt: 51
Ranga: Gadzetowy Raczek

wywiad bardzo fajny
 
Dominik7502
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 09-04-2012 10:22
Ranga za posty:


Postów: 13
Data rejestracji: 08.04.12
Liczba pkt: 76
Ranga: Gadzetowy Raczek

Bardzo ładnie napisane Wink dobre porady SUPER Smile!
 
Polub:
Zaplusuj:
Udostępnij:
Link:
Kod na forum:
Kod na stronę:
Przeskocz do forum:



UWAGA! Administracja portalu Darmowki.eu nie odpowiada za treści umieszczane tutaj przez jej Użytkowników. Jeżeli jakieś treści budzą Twoje wątpliwości, prosimy o Kontakt!



REGULAMIN UżYTKOWANIA SERWISU | REKLAMA U NAS | NASZE MATERIAŁY PROMOCYJNE
Generowano sekund: 0.03
13,619,805 Unikalnych wizyt

Pod pojeciem Siec Afiliacyjna kryja sie programy partnerskie. Inne okreslenie na sieci afiliacyjne to marketing afiliacyjny.
Jedna z najpopularniejszych metod szybkich platnosci sa Platnosci SMS, a takze platnosci BitCoin, Platnosci PaySafeCard.


Mixcraft is a powerful and multi-functional recording studio for composing, mixing and recording any sound and music on your computer. Mixcraft 6 Crack Full Download is a friendly and safe to use. Cube World Download for Free