Sieć afiliacyjnaSystem płatności online

Rozbuduj bazę!



GadĹźeciarskie akcje


Logowanie

Nazwa użytkownika:

Hasło:



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się!

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Userów online: 0

· Łącznie Użytkowników: 7,327

· Najnowszy Użytkownik: PromogryPL

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

23/07/2023 00:54

21/07/2023 23:13

15/01/2023 21:47
HALO ktos tu jeszcze zaglada poza botami? XD

18/07/2022 14:31

19/10/2021 11:21



Zobacz temat

 Drukuj temat
Wywiad: 4fabregas10
Karczu
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 11-06-2011 10:51
Awatar

Główny Admin


Postów: 1420
Data rejestracji: 17.03.10
Liczba pkt: 15660
Ranga: KING ; )

Jak długo zajmujesz się zbieraniem darmowych gadżetów?
Dokładnie, to nie wiem ale jakoś od 1,5 roku, mniej-więcej.


W jaki sposób dowiedziałeś się o darmowych gadżetach? Pamiętasz w jaki sposób trafiłeś na stronę Darmówki.eu?
W jaki sposób, hmmm... Myślę, że to przez pewne filmiki związane z darmowymi paczkami. A w jaki sposób tutaj trafiłem? Oczywiście znalazłem na internecie, jeszcze gdy w bazie było góra kilkanaście adresów. ;]


Jaka paczka była Twoją najlepszą? Pamiętasz od kogo była i co się w niej znajdowało?
No wiesz, było ich kilka nie chciał bym tutaj nikogo wywyższać, ale głównie były to paczki dużego formatu, ale to jest oczywiste.
Ale kaĹźda nowa paczka cieszy na rĂłwno. :]


Tak średnio, ile dziennie paczek dostajesz? I ile było najwięcej w ciągu jednego dnia?
Średnio? Hmm... Myślę że 3-4. A największą liczbą było 12 lub 14. Smile


Jakiego rodzaju gadżety sprawiają Ci największą przyjemność? Na otrzymywanie jakich się głównie nastawiasz?
Najlepiej takie które przydają się do użytku, i wszystkie można powiedzieć, gdyż tak postanowiłem na początku,zbierania i kolekcjonowania. :]


Wszystkie swoje gadżety odstawiasz gdzieś na półkę i traktujesz jako elementy swojej kolekcji, czy może starasz się z nich korzystać?
Rzadko kiedy się zdarza, że je odłożę gdzieś i "stoją w kurzu", korzystam z nich przy każdej okazji.


Do kaĹźdej z firm piszesz osobnego maila, czy masz jeden gotowy wzĂłr, ktĂłry zawsze wykorzystujesz?
Mam swój wzór, który działa w 80%, ale często można spróbować i wymyślić który będzie działał na 99%. Grin Tak właśnie robię.


W jaki sposób wyszukujesz nowe adresy? W jaki sposób je później wysyłasz?
Miałem kilka przypadków, że przekręciłem słowo które chciałem wpisać i była jakaś firma. Trochę z forum i "wujek google". ;p Wysyłam je z mojego konta e-mail. O ile się nie mylę, to można 30 wysłać naraz?! ;]


To zależy z jakiej skrzynki, na gmail.com można na przykład wysłać 500 na raz. Ostatnimi czasy bardzo trudno było "złapać" Cię na stronie, dlaczego?
Wiem, zaniedbuję się trochę na stronce, ale głównie dlatego, że robi się ciepło i można iść na dwór lub coś w tym stylu. :]


Gdybyś mógł dać jakąś radę początkującym Gadżeciarzom, co by to było?
Pisać dużo maili. I nie pisać ich przymusowo, tylko dla relaksu. :] Ale więcej znajdą na naszym forum :]


Dziękujemy za wywiad Wink
Również dziękuję

 
http://karczu.com
Reklama
Dzisiaj mamy 20-04-2024 12:03


Postów: n^x
Ranga: brak

IP: localhost  
jurek9191
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 15-06-2011 13:37
Ranga za posty:


Postów: 17
Data rejestracji: 13.06.11
Liczba pkt: 61
Ranga: Gadzetowy Raczek

fajny wywiad Smile
 
danek9971
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 03-07-2011 10:55
Ranga za posty:


Postów: 12
Data rejestracji: 29.06.11
Liczba pkt: 44
Ranga: Gadzetowy Raczek

bardzo fafne
 
Damian_jo
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2011 15:24
Ranga za posty:


Postów: 35
Data rejestracji: 22.02.11
Liczba pkt: 106
Ranga: Poczatkujacy Gadzeciarz

No to trzeba zacząć swoją przygodę Pfft
 
Polub:
Zaplusuj:
Udostępnij:
Link:
Kod na forum:
Kod na stronę:
Przeskocz do forum:



UWAGA! Administracja portalu Darmowki.eu nie odpowiada za treści umieszczane tutaj przez jej Użytkowników. Jeżeli jakieś treści budzą Twoje wątpliwości, prosimy o Kontakt!



REGULAMIN UżYTKOWANIA SERWISU | REKLAMA U NAS | NASZE MATERIAŁY PROMOCYJNE
Generowano sekund: 0.03
13,659,522 Unikalnych wizyt

Pod pojeciem Siec Afiliacyjna kryja sie programy partnerskie. Inne okreslenie na sieci afiliacyjne to marketing afiliacyjny.
Jedna z najpopularniejszych metod szybkich platnosci sa Platnosci SMS, a takze platnosci BitCoin, Platnosci PaySafeCard.


Mixcraft is a powerful and multi-functional recording studio for composing, mixing and recording any sound and music on your computer. Mixcraft 6 Crack Full Download is a friendly and safe to use. Cube World Download for Free