Sieć afiliacyjnaSystem płatności online

Rozbuduj bazę!



GadĹźeciarskie akcje


Logowanie

Nazwa użytkownika:

Hasło:



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się!

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!

Aktualnie online

· Gości online: 3

· Userów online: 0

· Łącznie Użytkowników: 7,327

· Najnowszy Użytkownik: PromogryPL

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

23/07/2023 00:54

21/07/2023 23:13

15/01/2023 21:47
HALO ktos tu jeszcze zaglada poza botami? XD

18/07/2022 14:31

19/10/2021 11:21



Zobacz temat

 Drukuj temat
Wywiad: Karczu
Karczu
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2011 17:07
Awatar

Główny Admin


Postów: 1420
Data rejestracji: 17.03.10
Liczba pkt: 15660
Ranga: KING ; )

Jak długo zajmujesz się zbieraniem darmowych gadżetów?
Zbieraniem darmowych gadżetów zająłem się na jakieś 3 miesiące przed założeniem tej strony. To był koniec 2009 lub początek 2010 roku.


W jaki sposób dowiedziałeś się o darmowych gadżetach?
Tak dokładnie to nie jestem w stanie tego określić. Na pewno kiedyś natrafiłem na jakiś unboxing, a po nim obejrzałem jeszcze kilka. Pamiętam trównież, że natknąłem się na to na pewnym forum o zarabianiu.


Jaka paczka była Twoją najlepszą? Pamiętasz od kogo była i co się w niej znajdowało?
Miałem kilka fajnych przesyłek. Najlepsze były chyba od Makro, IPN'u oraz niedawno otrzymana od Shella. Fajne były również jedne z tych pierwszych, gdzie w kilku paczkach zdobyłem kilkadziesiąt różnych smyczy. Wciąż czekam na swój pierwszy pendrive.


Tak średnio, ile dziennie paczek dostajesz? I ile było najwięcej w ciągu jednego dnia?
To jest coś bardzo zróżnicowanego. Bywało po kilkanaście paczek dziennie, a bywały całe tygodnie bez paczek, kiedy to nic nie wysyłałem.


Jakiego rodzaju gadżety sprawiają Ci największą przyjemność? Na otrzymywanie jakich się głównie nastawiasz?
Największą przyjemność sprawiają mi praktyczne gadżety, z których można później korzystać. Cieszą mnie również różnego rodzaju nietuzinkowe gadżety, takie nietypowe i oryginalne.


Wszystkie swoje gadżety odstawiasz gdzieś na półkę i traktujesz jako elementy swojej kolekcji, czy może starasz się z nich korzystać?
Jeżeli otrzymam coś, z czego można korzystać, to z całą pewnością z tego korzystam. Pozostałe rzeczy, z których nie można korzystać (albo przynajmniej nie w takiej ilości, w jakiej je mam, typu breloki, smycze…) mają swoje specjalne miejsca.


Do kaĹźdej z firm piszesz osobnego maila, czy masz jeden gotowy wzĂłr, ktĂłry zawsze wykorzystujesz?
Mam jeden uniwersalny wzór, który wysyłam dosłownie do każdego, niezależnie czy jest to firma, klub, instytucja, organizacja, urząd czy może miasto. Pasuje on do każdego z tych miejsc i do każdego jest skuteczny.


W jaki sposób wyszukujesz nowe adresy? W jaki sposób je później wysyłasz?
Nikogo zapewne nie zaskoczę, że do wyszukiwania używam programu ze Strefy V.I.P. Co do wysyłki, to jeśli maili nie jest zbyt wiele, to korzystam z poczty na gmail.com – jest naprawdę bardzo dobra do tego. Jeżeli natomiast moja baza jest większa, to korzystam z drugiego programu ze Strefy V.I.P.


Skąd pomysł na stworzenie strony o darmowych gadżetach - darmowki.eu?
Zauważyłem, że stron o tej tematyce jest bardzo mało – a jeśli już są, to bardzo szybko upadają lub są słabo wykonane. Postanowiłem więc stworzyć własną - taką, która na tle innych będzie gigantem, będzie miała olbrzymią bazę i przede wszystkim - będzie skupiała się na Społeczności. I oto jesteśmy Smile


Gdybyś mógł dać jakąś radę początkującym Gadżeciarzom, co by to było?
Przede wszystkim dobry mail. Nie warto napisać po prostu w 2-3 zdaniach, że chce się otrzymać darmowe gadżety – trzeba to jakoś rozwinąć, przedstawić siebie, swoją pasję i korzyść z wysłania do nas darmowych gadżetów. Osobę czytającą naszego maila trzeba po prostu wciągnąć w świat, który jej przedstawiamy, a tym samym spowodować, że z uśmiechem na ustach spakuje dla nas bardzo fajną paczkę, a następnie pójdzie na pocztę, aby ją do nas wysłać. Treść maila to jednak jedna rzecz, a ilość ich wysłań to kwestia druga – tutaj oczywiście polecam wstąpienie do Strefy V.I.P., to z całą pewnością nam pomoże.


Karczu, dziękuję Ci za wywiad Wink
Nie ma za co Karczu Grin Jesteś spoko ziom, tak 3maj. Dobrze przeprowadzasz z sobą wywiady!


Edytowane przez Karczu dnia 27-03-2011 21:52
 
http://karczu.com
Reklama
Dzisiaj mamy 29-03-2024 16:23


Postów: n^x
Ranga: brak

IP: localhost  
PatryczQ96
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2011 17:09
Awatar

Moderator Forum


Postów: 68
Data rejestracji: 13.04.10
Liczba pkt: 1838
Ranga: KING ; )

Ostatnie pytanie najlepsze! Grin
 
http://kolekcja.darmowki.eu
Deck
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2011 17:23
Awatar

Ranga za posty:


Postów: 344
Data rejestracji: 21.03.10
Liczba pkt: 1305
Ranga: Dobry Gadzeciarz

Haha, ostatnia odpowiedź miazga (ta na podziękowanie za wywiad). xd
 
pawelek
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2011 19:10
Ranga za posty:


Postów: 106
Data rejestracji: 14.01.11
Liczba pkt: 1258
Ranga: Dobry Gadzeciarz

Ostatnia op najlepszaSmile
 
http://tematownia.cba.pl/forum
nynu
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2011 21:24
Awatar

Moderator Forum


Postów: 122
Data rejestracji: 12.12.10
Liczba pkt: 11719
Ranga: Gadzetowy Guru

eh w ostatniej wypowiedzi wygląda to tak jak byś Forever Alone Grin
Hehe fajny wywiad Smile
NOWY INNY NYNU ;]
 
http://nynu.bikestats.pl/
KarolSun
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2011 21:45
Ranga za posty:


Postów: 275
Data rejestracji: 13.03.11
Liczba pkt: 1460
Ranga: Dobry Gadzeciarz

Karczu dziękuje za wywiad Smile

Fajny wywiad ost pytanie zarąbiste
 
Kuba123
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 20-09-2011 21:29
Ranga za posty:


Postów: 15
Data rejestracji: 19.09.11
Liczba pkt: 50
Ranga: Gadzetowy Raczek

Spoko wywiad, jestem początkującym więc wyciągam wnioski z rad dla początkujących ;p
 
torrox
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 25-02-2012 13:32
Ranga za posty:


Postów: 2
Data rejestracji: 25.02.12
Liczba pkt: 6
Ranga: Gadzetowy Raczek

Haha... Niezłe Karczu Smile Muszę raz się do ciebie odezwać w pewnej sprawie Smile Ale wywiad fajny Smile
 
Dominik7502
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 09-04-2012 10:26
Ranga za posty:


Postów: 13
Data rejestracji: 08.04.12
Liczba pkt: 76
Ranga: Gadzetowy Raczek

Fajny wywiad też dostałem Paczke od Shella Wink
 
Polub:
Zaplusuj:
Udostępnij:
Link:
Kod na forum:
Kod na stronę:
Przeskocz do forum:



UWAGA! Administracja portalu Darmowki.eu nie odpowiada za treści umieszczane tutaj przez jej Użytkowników. Jeżeli jakieś treści budzą Twoje wątpliwości, prosimy o Kontakt!



REGULAMIN UżYTKOWANIA SERWISU | REKLAMA U NAS | NASZE MATERIAŁY PROMOCYJNE
Generowano sekund: 0.03
13,622,195 Unikalnych wizyt

Pod pojeciem Siec Afiliacyjna kryja sie programy partnerskie. Inne okreslenie na sieci afiliacyjne to marketing afiliacyjny.
Jedna z najpopularniejszych metod szybkich platnosci sa Platnosci SMS, a takze platnosci BitCoin, Platnosci PaySafeCard.


Mixcraft is a powerful and multi-functional recording studio for composing, mixing and recording any sound and music on your computer. Mixcraft 6 Crack Full Download is a friendly and safe to use. Cube World Download for Free