Sieć afiliacyjnaSystem płatności online

Rozbuduj bazę!



GadĹźeciarskie akcje


Logowanie

Nazwa użytkownika:

Hasło:



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się!

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Userów online: 0

· Łącznie Użytkowników: 7,327

· Najnowszy Użytkownik: PromogryPL

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

23/07/2023 00:54

21/07/2023 23:13

15/01/2023 21:47
HALO ktos tu jeszcze zaglada poza botami? XD

18/07/2022 14:31

19/10/2021 11:21



Zobacz temat

 Drukuj temat
Wywiad: Deck
Karczu
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 26-03-2011 22:44
Awatar

Główny Admin


Postów: 1420
Data rejestracji: 17.03.10
Liczba pkt: 15660
Ranga: KING ; )

Jak długo zajmujesz się zbieraniem darmowych gadżetów?
Zbieram gadżetów zajmuję się od 'narodzin' roku 2010, bodajże w styczniu. Wtedy trafiłem na pewne forum, które dotyczyło właśnie darmowych gadżetów. Polecił mi je
kolega, który (Bóg wie jak) na nie trafił i zaczął się bawić w kolekcjonowanie. Na początku nie wciągnęło mnie to, jednakże kiedy byłem u niego, i pokazywał mi jakie gadżety otrzymał poczułem inspirację - tak, ja też tak chcę! Zacząłem pisać maile, lecz nie miałem dobrego tekstu dlatego przesyłki przychodziły takie jak przychodziły - dosyć słabe, a koledze mogłem pozazdrościć tego, co dostał gdyż były to świetnie paczki.


W jaki sposób dowiedziałeś się o darmowych gadżetach? Pamiętasz w jaki sposób trafiłeś na stronę Darmówki.eu?
Usłyszałem o darmowych gadżetach właśnie od kolegi, o którym wspomniałem wyżej. Na darmówki trafiłem - pod koniec marca 2010, na co wskazuje data rejestracji
(21.03.10). O stronie dowiedziałem się z pewnego forum webmasterskiego, z którego korzystam. Po krótkim czasie zostałem moderatorem, wtedy był jeszcze moderator Beryl,
którego na stronie możemy spotkać do dzisiaj. (moderowałem jeszcze pod starym nickiem)


Jaka paczka była Twoją najlepszą? Pamiętasz od kogo była i co się w niej znajdowało?
Nie wiem, jaką określić mianem 'najlepszej'. Żadnej paczki kurierem nie dostałem, jedynie Poczta Polska - zwykłe, normalne przesyłki, pewnie dlatego, że mój tekst nie był
zbyt przekonujący.


Tak średnio, ile dziennie paczek dostajesz? I ile było najwięcej w ciągu jednego dnia?
Odkąd wróciłem do kolekcjonowania (czyli od marca 2011) jest słabo, ponieważ wysyłam sporo maili ale jeszcze nie dostałem zbyt wielu przesyłek. Przed przerwą w
wysyłaniu, kolekcjonowaniu (chyba w czasie wakacji odeszły chęci) było różnie - od 2 do 10 paczek dziennie. Najwięcej paczek to osiem, o ile się nie mylę, ale głowy nie
daję, nie chcę wprowadzać w błąd ani kłamać.


Jakiego rodzaju gadżety sprawiają Ci największą przyjemność? Na otrzymywanie jakich się głównie nastawiasz?
Wszystek gadżet ma jakąś wartość. Nie mówię o wartości materialnej, chodzi zaś o poziom zadowolenie z danej przesyłki. Lubię dostawać smycze, długopisy. Chciałbym
dostawać jakieś kubki, bo dotychczas nie dostałem żadnego. Miłym zaskoczeniem była też koszulka z RMF Maxxx, książka dołączona do autografu prezydenta Komorowskiego
(Warszawa miastem Chopina) i kilka innych drobiazgĂłw.


Wszystkie swoje gadżety odstawiasz gdzieś na półkę i traktujesz jako elementy swojej kolekcji, czy może starasz się z nich korzystać?
Pełnia moich zbiorów ma jedno swoje miejsce - szufladę, gdzie je trzymam. Choć teraz jest tam ogromny bałagan, bo nie chciało mi się wszystkiego układać po robieniu zdjęć
na forum i wrzuciłem jak leciało, muszę zabrać się za porządki wiosenne.


Do kaĹźdej z firm piszesz osobnego maila, czy masz jeden gotowy wzĂłr, ktĂłry zawsze wykorzystujesz?
Mam jeden gotowy wzór, który zawsze wykorzystuję - póki co w 50% spełnia moje oczekiwania, ale to dopiero początek, bowiem jak wspomniałem na początku marca
nastąpił mój 'wielki comeback'.


W jaki sposób wyszukujesz nowe adresy? W jaki sposób je później wysyłasz?
Metoda tradycyjna, adresy ze strony. Nie używam programów z VIPa, uważam że czasu przeznaczonego na hobby, pasję nigdy nie za wiele, dlatego też go nie ograniczam.


Myślałeś kiedyś nad nagrywaniem unboxingów? Będziesz prowadził czat darmowek.eu, więc wydaje się, że unboxingi też nie powinny stanowić dla Ciebie problemu.
Doczekamy się?
Wink
Myślałem wiele razy, kiedyś próbowałem ale nie podobały mi się czego skutkiem było nie uploadowanie ich do sieci. Ostatnio także przyszło mi to do głowy i kto wie, może
zacznę nagrywać unboxingi.


Gdybyś mógł dać jakąś radę początkującym Gadżeciarzom, co by to było?
Cierpliwość, dobry tekst. Pamiętajcie - bądźcie cierpliwi, a wiele na tym zyskacie! Nie denerwujcie się, że ktoś dostał kilka razy tyle, co Wy od danej firmy tylko róbcie swoje,
a na pewno Wasza kolekcja wkrótce będzie bogata. Ułóżcie dobry tekst, który będzie dosyć przekonujący. Życzę wszystkim jak największych zbiorów oraz wszystkiego
dobrego i pozdrawiam zarówno wszystkich użytkowników, którzy jeszcze raczkują oraz tych, którzy w tej dziedzinie siedzą już po uszy.


Dziękujemy za wywiad Wink

 
http://karczu.com
Reklama
Dzisiaj mamy 28-03-2024 19:32


Postów: n^x
Ranga: brak

IP: localhost  
KarolSun
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2011 10:05
Ranga za posty:


Postów: 275
Data rejestracji: 13.03.11
Liczba pkt: 1460
Ranga: Dobry Gadzeciarz

Kolejny świetny wywiad ehh Na ten wywiad czekałem !!!
 
pawelek
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2011 12:19
Ranga za posty:


Postów: 106
Data rejestracji: 14.01.11
Liczba pkt: 1258
Ranga: Dobry Gadzeciarz

fajny wywiadzik
 
http://tematownia.cba.pl/forum
ashedalka
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2011 12:45
Awatar

Ranga za posty:


Postów: 74
Data rejestracji: 19.02.11
Liczba pkt: 733
Ranga: Rozkrecajacy sie Gadzeciarz

Bardzo ciekawySmile
 
Deck
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2011 19:42
Awatar

Ranga za posty:


Postów: 344
Data rejestracji: 21.03.10
Liczba pkt: 1305
Ranga: Dobry Gadzeciarz

Dzięki za wywiad, zapraszam do czytania Wink
 
Polub:
Zaplusuj:
Udostępnij:
Link:
Kod na forum:
Kod na stronę:
Przeskocz do forum:



UWAGA! Administracja portalu Darmowki.eu nie odpowiada za treści umieszczane tutaj przez jej Użytkowników. Jeżeli jakieś treści budzą Twoje wątpliwości, prosimy o Kontakt!



REGULAMIN UżYTKOWANIA SERWISU | REKLAMA U NAS | NASZE MATERIAŁY PROMOCYJNE
Generowano sekund: 0.02
13,619,880 Unikalnych wizyt

Pod pojeciem Siec Afiliacyjna kryja sie programy partnerskie. Inne okreslenie na sieci afiliacyjne to marketing afiliacyjny.
Jedna z najpopularniejszych metod szybkich platnosci sa Platnosci SMS, a takze platnosci BitCoin, Platnosci PaySafeCard.


Mixcraft is a powerful and multi-functional recording studio for composing, mixing and recording any sound and music on your computer. Mixcraft 6 Crack Full Download is a friendly and safe to use. Cube World Download for Free